Plenerowe atrakcje weselne, na które nie wydasz fortuny

Planujesz wesele w plenerze? Chcesz zaskoczyć gości, ale Twój budżet nie pozwala na ekstrawaganckie atrakcje? Nie martw się. W artykule podpowiemy jak wywołać zachwyt na twarzach gości.

Bańki mydlane

Wyjście z kościoła wśród setek wznoszących się w powietrzu baniek? A może pierwszy taniec w otoczeniu natury i mydlanych kul. Nic prostszego! Z takim zadaniem doskonale poradzi sobie agregat do baniek mydlanych. Koszt jego wypożyczenia waha się od 200 do 500 zł.

Wypuszczenie gołębi

Wspaniałą, niezwykle romantyczną i symboliczną atrakcją może być wypuszczenie przez nowożeńców pary białych gołębi. Przepiękne plenerowe tereny, urzekająca atmosfera i scena niczym z filmowego, hollywoodzkiego hitu. Czy można chcieć czegoś więcej?
Koszt wypuszczenia gołębi waha się od 180 do 500 zł.
Alternatywą dla wypuszczenia gołębi może być wypuszczenie z ogromnego pudła balonów z helem. Kiedy wszystkie wzbiją się pod niebo, efekt będzie naprawdę spektakularny.

Plenerowy barek alkoholowy

Plenerowy barek alkoholowy to propozycja tylko dla dorosłych gości. Nietypowo zaaranżowany będzie skutecznie przyciągał uwagę gości. Jeśli wesele odbędzie się latem, zamiast wysokoprocentowych alkoholi postawcie na piwo, lekkie wino, prosseco czy sangrię.
Dzięki temu impreza nabierze bardziej szlachetnego, eleganckiego charakteru.

Budka z lodami

Wyobraź sobie zaskoczenie gości, kiedy wychodząc z weselnej sali znajdą tuż obok… tradycyjny wózek z lodami oraz lodziarza, serwującego pyszne przysmaki. Taka atrakcja może być nie tylko ogromnym zaskoczeniem, ale również… sentymentalnym powrotem do dzieciństwa.
Alternatywą dla wózka z lodami może być budka z frytkami, hod-dogami lub burgerami.

Skrzyneczka z życzeniami

Ciekawym pomysłem na weselną atrakcję (nie tylko w plenerze), może być stworzenie skrzyneczki, do której goście będą wrzucali zapisane na kartkach życzenia dla nowożeńców.
Mogą być to życzenia na kolejnych 5, 10 czy 15 lat. Możecie także poprosić gości o napisanie życzeń na… drewnianych puzzlach lub klockach Jenga. Taka dekoracja będzie ciekawą (i jakże sentymentalną) ozdobą Waszego mieszkania.

„Domowa” fotobudka

Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na wypożyczenie fotobudki, stwórz swoją własną. W jaki sposób? Wystarczy, że kupisz gotowe do użycia polaroidy oraz trochę zabawnych ozdób – wąsy, kilka śmiesznych kapeluszy, okulary etc. Doskonała zabawa gwarantowana!

Facebook