NASZE SALE
NASZE SALE
ŚLUB W PLENERZE
ŚLUB W PLENERZE
PROMOCJE
OPINIE GOŚCI

Zapewniamy organizację i obsługę przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie. Staramy się, aby Młoda Para mogła w pełni cieszyć się swoim szczęściem i zapomnieć o wszelkich troskach w tym wyjątkowym i ważnym dla Nich dniu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przepiękne wnętrza, gustowny wystrój, znakomitą ofertę kulinarną oraz profesjonalny personel – a to wszystko połączone z serdeczną atmosferą oraz naszym pełnym zaangażowaniem w przygotowanie i przebieg tego ważnego wydarzenia.

Przyjęcie weselne organizowane jest w Sali mieszczącej do 300 osób.

Szef Kuchni skomponuje weselne menu, które w pełni zadowoli Młodą Parę oraz wszystkich gości. W ofercie weselnej mogą Państwo znaleźć szeroka gamę atrakcji min. Wspaniałe i kolorowe drink przygotowane przez najlepszych barmanów.

Na życzenie Państwa Młodych przygotowujemy również wyśmienite i efektownie wyglądające torty. Organizując przyjęcie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami i korzystamy z najwyższej jakości produktów.

Pragniemy, aby to wyjątkowe wydarzenie w każdym detalu spełniało oczekiwania Państwa Młodych, pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia. Dlatego też, przygotowując przyjęcie weselne bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i prośby Klientów. Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu, kreatywności oraz dbałości o każdy szczegół.

 

 

Szukasz fotografa na swój ślub ? www.tomaszbakiera.pl

Facebook