“5 powodów, dla których warto zorganizować wesele w hotelu Gościniec pod Lasem”

Dla wielu osób ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu.
Ten symboliczny moment, kiedy dwa serca splatają się w jedno, decydując się na wspólną podróż przez życie powinien być naprawdę wyjątkowy.
Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia oprawa weselnej uroczystości.
A o tę w Gościńcu pod Lasem nietrudno.

Stylowe wnętrza

Gościniec pod Lasem to elegancki, stylowy obiekt dla najbardziej wymagających klientów. Precyzyjnie dobrane dodatki i wyposażenie, dostosowane do charakteru uroczystości dekoracje oraz wyjątkowe atrakcje dla młodej pary oraz gości, uczynią ten dzień idealnym.
Z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu przyrody i w towarzystwie najbliższych przeżyjesz niezapomniane chwile. Rozpoczynając nowy, wspaniały rozdział. Ogromnym atutem naszego obiektu są także komfortowo wyposażone pokoje. Idealne dla pary młodej lub weselnych gości.

Wspaniałe pejzaże o każdej porze roku

Chcesz zorganizować wesele w pięknej, zimowej scenerii? A może pragniesz cieszyć się słoneczną aurą, celebrując wstąpienie w związek małżeński w plenerze? Malownicze położenie Gościńca pod Lasem, bliskość natury oraz porywające widoki sprawią, że Twoje wesele okaże się niezapomniane. O każdej porze roku.

Wyśmienite menu

Jednym z kluczowych walorów hotelu jest znakomita kuchnia. Tworzone z lokalnych składników potrawy wzbudzają zachwyt naszych gości, ciesząc się ogromnym powodzeniem.
Hotelowi kucharze przeniosą Cię do wspaniałego świata smaków i aromatów. Świata, który będzie niebiańską ucztą dla zmysłów.
Z przyjemnością przygotujemy autorskie, stworzone specjalnie dla Ciebie menu.
Możemy także stworzyć potrawy, które najbardziej lubisz i bez których nie wyobrażasz sobie weselnego przyjęcia.

Dedykowane atrakcje

Przejazd bryczką, sakramentalne tak w plenerze, a może taneczne szaleństwa wprost pod gołym niebem? Jesteśmy otwarci na każde życzenie naszych gości. Po to, by ten szczególny dzień był dla nich naprawdę wyjątkowy. Gościniec pod Lasem to gwarancja niezapomnianych wspomnień i wyjątkowych momentów.

Relaks ponad wszystko

Dzięki wspaniałej lokalizacji i bliskim otoczeniu bujnego, brzozowego lasu Gościniec pod Lasem sprzyja odprężeniu i wypoczynkowi. Możliwość błogiego relaksu na łonie natury będzie bezcenną wartością zarówno dla młodych małżonków, jak również ich gości.
Śpiew ptaków, szum drzew i cudownie świeże powietrze ukoją nerwy i pomogą zregenerować siły po szaleństwach weselnej nocy.

Facebook